معرفی مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه فردوسی مشهد در کارگاه بین المللی سازی آموزش عالی در ایران (IHEI)

کارگاه بین‌المللی سازی آموزش عالی ایران IHEI ) ( با عنوان Capacity Building via Training  با حضور 30 تن از کارشناسان و مدیران فعال در حوزه بین‌الملل از 5 دانشگاه مادر در کشور و همچنین  کارشناسانی از کشورهای اسپانیا و اتریش در روز چهارشنبه 11 مهرماه 1397 در محل سالن دکتر شانه چی دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد به زبان انگلیسی آغاز به کارکرد.

این کارگاه از سوی مدیریت روابط بین الملل دانشگاه با تلاش دکتر عذرا قندهاریون، مسئول گروه برنامه‌ریزی و توسعه همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه و دکتر واحدیان عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

این کارگاه که به مباحث شبکه‌سازی در فعالیت بین‌المللی توانمندسازی کارشناسان و پروژه‌های بین‌المللی پرداخت و  تا روز جمعه 13 مهرماه 97 ادامه  داشت.

در این کارگاه سه روزه ، دکتر زهرا حامدی شیروان از مدرسان مرکز فردوسی، ضمن معرفی مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان ، به توضیح خدمات، فعالیت­ها و قابلیت­­های این مرکز در بین­المللی سازی آموزش عالی از بدو تأسیس، آموزش مجازی در مرکز آموزش زبان فارسی و همچنین چشم­انداز آینده این مرکز در دانشگاه فردوسی پرداخت.